Четвер, 27.07.2017
Програми
Ігри
Медіа
Мобілки
Різне
Сайт
Головна » Файли » Програми » Інтернет

PC Tools Internet Security 2009 6.0.0 (RUS) (скачати)
[ ] 20.12.2008, 18:41


Категорія: Програми/Інтернет

Рік випуску: 2008

Мова: Російська

Ключ/кейген/патч: Присутній

Розмір: 22,4 MB


РС Tools Internet Security 2009 пропонує ефективний набір захисту від спаму, вірусів і незаконних вторгнень. Виявляє, переміщає і блокує всі види вірусів, троянов, хакерських атак, незаконних вторгнень і інших погроз безпеці. Безкоштовна підтримка для всіх користувачів, часті оновлення завжди захистять від нових погроз, що з'явилися.

РС Tools Internet Security забезпечує захист як від програм-шпигунів, так і від вірусів. Постійно удосконалюється механізм оновлень, який в даний час перевершує всі відомі аналоги. У міру того, як способи заховання шкідливих програм стають все кращими, розвиваються технології, використовувані РС Tools Internet Security, що дозволяє програмі весь час йти на крок попереду зловмисників.

Найпростіша у використанні програма. У РС Tools Internet Security використовується передова технологія, спеціально розроблена для простих користувачів, а не фахівців-експертів. Відразу після інсталяції програма автоматично конфігурується і вимагає мінімальної кількості настройок для забезпечення оптимального захисту. Від вас майже нічого не потрібне - тільки встановите програму, і ви вже під постійним захистом.

Передова технологія Intelliguard не дає помилкових спрацьовувань: користувач отримує попередження тільки при виявленні справжніх шкідливих програм. Це дуже важливо, оскільки користувач не повинен відволікатися на вирішення заплутаних завдань кожного разу при установці програм, додаванні сайту в список вибраних або зміні настройок комп'ютера. Помилкові спрацьовування можуть збити з пантелику і привести до небажаних наслідків, наприклад, до виходу з ладу програм, втрати закладок або навіть інсталяції програм-шпигунів. Ми вже всі досліджували самі, вам тепер цим займатися немає чого. Захист від наступного: програм-шпигунів, рекламного ПО, троянов, вірусів, черв'яків, клавіатурних шпигунів, викрадачів браузера, помилкових антишпигунських програм, фішинг-афер, небажаних програм, спливаючих рекламних вікон, хакерів, шкідливих сайтів.

Скачати
з DepositFiles; з Letitbit


Категорія: Інтернет | Додав: PetyaSh | Автор: Петя Шлемко
Переглядів: 846 | | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Статистика