Субота, 24.06.2017
Програми
Ігри
Медіа
Мобілки
Різне
Сайт
Головна » Файли » Ігри » Міні-ігри

Таємниця шести морів (скачати)
[ ] 24.12.2008, 15:41


Категорія:Ігри/Міні-ігри

Мова:Російська

Жанр:Зуманоїд

Ключ/кейген/патч: не потрібний

Розмір: 34,2 MB
У далекому майбутньому людство опинилося на порозі техногенної катастрофи. Підводні машини, які повинні були очищати моря і океани від сміття і отруйних відходів, з'їхали глузду і почали знищувати всіх мешканців світового океану. Зупинити очисні заводи було неможливо. І тоді світова громадськість призвала на допомогу добровольців, забезпечивши їх унікальними підводними човнами. Вони винні били знищити машини, що збунтувалися. І ви один з цих добровольців.

Ця гра являє собою продовження традицій легендарної Зуми. Управляючи підводним кораблем вам необхідно стріляти різноколірними кульками в рухомий ланцюжок таких же куль так, щоб, уклинюючись в цей ланцюжок, вони утворювали групу в три і більш одноколірних кульок. В цьому випадку однакові кулька зникнуть. Мета проходження рівня - прибрати всі ланцюжки, що з'явилися. А допоможуть вам в цьому численні бонуси, які потрібно ловити після особливо вдалих пострілів.

Відмінна гра «Таємниця шести морів» повністю тривимірна. Підводний мир, що відмінно промальовував, рибки, які затуляють огляд і яких потрібно відгонити курсором, а так само різні умови на тому або іншому рівні подарують вам безліч приємних і азартних хвилин вашого вільного часу.


Категорія: Міні-ігри | Додав: PetyaSh | Автор: Петя Шлемко
Переглядів: 1100 | | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Статистика