Субота, 24.06.2017
Програми
Ігри
Медіа
Мобілки
Різне
Сайт
Головна » Файли » Ігри » Міні-ігри

Блиск (скачати)
[ ] 24.12.2008, 13:08


Категорія:Ігри/Міні-ігри

Мова:Російська

Жанр:Квест

Ключ/кейген/патч: не потрібний

Розмір: 56,2 MB
У цій яскравій грі вам випаде роль дівчини Емі, талановитій художниці і дизайнерові. Її запросили в редакцію модного журналу «Блиск» в надії, що вона допоможе вибратися із смуги невдач, переслідуючих журнал останнім часом. І Емі, як дуже працелюбний співробітник, з жаром береться за кожне завдання. У цьому їй допомагає молода людина на ім'я Дієго. На перших порах він пояснює, що потрібно робити і як. Надалі ви познайомитеся з помічником редактора і іншими співробітниками редакції. І коли вашу працю по гідності оцінять, ви станете найвідомішим працівником редакцій модних журналів.

Ця гра виконана в досить незвичайному стилі. Меню гри є обкладинкою журналу «Блиск» з пунктами меню, стилізованими під анонси статей. Все пересування по локаціях виглядає як перегортання журналу. У змісті ви побачите локації, які вам потрібно пройти. Це може бути класичний жанр «я шукаю», коли ви шукаєте предмети, заховані на розвороті журналу серед останніх колекцій одягу, новинок японської кухні або нової колекції окулярів. Іноді зустрічаються задачки на логіку і увагу. І все це оповито духом моди і глянцю.

Гра «Блиск» призначена, в основному, для жіночої аудиторії, що любить погортати модні журнали і обговорити їх з подругами. Проте вона так само підійде і великим любителям жанру «я шукаю», як жінкам, так і чоловікам. Яскраві фарби, повне відчуття проглядання журналу, якісне промальовування і оформлення сторінок журналу подарують багато приємних хвилин після утомливого робочого дня.

Скачати
з DepositFiles; з Letitbit


Категорія: Міні-ігри | Додав: PetyaSh | Автор: Петя Шлемко
Переглядів: 930 | | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Статистика